RK 808 Thermal Diode

1

İstenmeyen tüylerle mücadelenin en etkili yöntemi olan  lazer epilasyon tüm dünyada yaygın olarak uygulanmakatadır. FDA onayına sahip cihazlarla uygulandığında son derece güvenli bir uygulamadır. Lazer epilasyona olan ilginin artması ile beraber birçok lazer epilasyon yöntemi ortaya çıkmış, farklı yöntemlerle uygulama yapılan cihazlar geliştirilmiştir. Bu cihazların arasında RK 808 Thermal Diode lazer epilasyon cihazını yakından inceledik. 

RK 808 Thermal Diode Lazer Cihazı Nasıl Uygulanır?

RK 808 Thermal Diode yerli üretim bir cihaz. FDA onayı bulunmamayan RK 808 lazer cihazı kozmetik CE belgesine sahip. Medikal cihaz statüsünde olmadığı için daha çok güzellik merkezlerinde kullanılmakta.

RK 808 Thermal Diode Lazer cihazında iki adet soğutma sistemi mevcut olmasına rağmen ilave bir ısı kontrolüne gerek duyulmuş. Cilt ısısı belli bir sıcaklığa ulaştığı zaman termal kontrol sistemi devreye girerek lazer atışını engelliyor. Bu şekilde cilt yanıklarını engelliyor. Bu önemli bir özellik gibi lanse edilse de Buz Lazer gibi gelişmiş soğutma sistemine sahip olan lazer epilasyon cihazlarında cilt kontrolsüz bir şekilde ısınmaz. Buz Lazer, patentli ICE teknolojisi ile uygulama esnasında cildi  -3 dereceye kadar soğutuyor ve yanık riskini tamamen ortadan kaldırıyor. Diode derine nüfus eden bir dalga boyu olduğu için Diode lazer epilasyon ağrılıdır. Gelişmiş soğutma sistemleri ağrının azalması açısından da oldukça önemlidir. Örneğin yukarıda bahsettiğimiz Buz Lazer, gelişmiş soğutma sistemi sayesinde neredeyse tamamen ağrısızdır. FDA onayına sahip cihazlar, etkinliklerini ve güvenli olduklarını bilimsel çalışmalarla kanıtlamış sistemlerdir. RK 808 Diode lazer cihazı hakkında klinik makale ve bilimsel çalışmaya rastlayamadık. 

RK 808 Thermal Diode Lazer Cihazı Fiyatları?

RK 808 Thermal Diode lazer cihazının satış fiyatı;

İlginizi Çekebilir:  Alexandrite Lazer Cihazı Almamak İçin 9 Neden?

Peşin  85.000 TL + % 18 KDV

Vadeli 95.000 TL + % 18 KDV 

Diode Başlık fiyatı  25.000 TL, başlık 10 milyon atış garantisine sahip

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz