Fiber Optik Diode Adela 810++

1

Fiber Optik Diode Lazer Cihazı Adela 810++

Lazer epilasyon istenmeyen vücut tüylerinden kurtulmak için en etkili ve en kalıcı yöntemdir. Günümüzde hem kadınlar hem de erkekler lazer epilasyondan yararlanmaktadır. Lazer epilasyonun etkinliğini belirleyen en önemli faktör kullanılan lazer epilasyon cihazıdır. Uluslararası standartlara uygun olarak üretilmeyen cihazlar ciddi yan etkilere neden olabilmektedir. Bu nedenle lazer epilasyon cihazlarının mutlaka güvenlik kaydına sahip medikal cihazlar olması gerekmektedir. Gittikçe büyüyen lazer epilasyon pazarında her geçen gün yeni teknolojiler karşımıza çıkmakta. Bunlardan bir tanesi de Fiber Optik Diode Lazer Adela 810++.  Adela 810++ lazer cihazı Türkiye’de yeni gelmiş bir cihaz, henüz kullanıcısı mevcut değil. Dolayısıyla cihazın etkinliği hakkında bilgi sahibi değiliz.

Fiber Optik Ütüleme Epilasyon Nedir?

 810 nm Diode dalga boyu kullanan Adela 810++ lazer cihazı yukarıda belirttiğimiz gibi çok yeni bir cihaz.  Türkiye’de henüz hiç kullanıcısı olmadığı gibi dünyaki kullanımı hakkında da hiç bir bilgiye rastlayamadık. Dolayısıyla sadece cihazın tanıtımındaki bilgiler ışığında cihazı inceleyebiliyoruz. Öncelikle her yeni teknoloji kullanıcı memnuniyetine bağlı olarak kalıcı olabiliyor veya sektörden tamamen siliniyor. Adela 810++ cihazının kullandığı fiber optik teknoloji hakkında bilimsel makale ve klinik çalışmaları araştırdığımızda hiç bir veriye ulaşamadık. Firmanın beyanına göre; Cihazın başlığında Diode barlar kullanılmamış. Enerji cihazın içindeki jeneratör ile  üretilip fiber optik vasıtasıyla başlığa taşınıyormuş. Yine firmanın beyanına göre bu durum başlık ömrünün daha uzun olmasını sağlıyormuş. Teorik olarak verilen bu bilginin pratikte ne denli gerçekçi olduğu ancak cihaz kullanıldıktan sonra anlaşılabilir. Kullanıcılardan geri dönüşlerin gelebilmesi için de cihazın en az 1 yıl kullanılması gerekir.

İlginizi Çekebilir:  RK 808 Thermal Diode

Ütüleme Lazer Epilasyonun Yaratıcısı Alma Lasers Firmasıdır

Lazer epilasyonu başka bir boyuta taşıyan ütüleme lazer epilasyonun yaratıcısı Alma Lasers firmasıdır. Ülkemizde Buz Lazer/Buz Lazer Platinum olarak lanse edilen Soprano ICE serisi cihazların da üreticisi olan Alma Lasers dünyanın ileri gelen lazer firmalarındandır.           Adela 810++ cihazının kullandığı ütüleme epilasyon tekniği ve Buz Başlık bu cihazın da birçok Diode lazer gibi Buz Lazer cihazından esinlendiği izlenimini yaratmaktadır. Patentli teknolojilere sahip Buz Lazer 80’den fazla ülkede kullanılan bir dünya markası. Ülkemizde de 400’den fazla merkezde uzun yıllardır kullanılan  Orjinal Buz Lazer, patentli ICE (BUZ) teknolojisi ile neredeyse tamamen ağrısızdır.

Fiber Optik Diode Lazer Adela 810++ Cihazının Fiyatı?

Cihazın satış fiyatı 28.900 Euro + KDV’dir.

Yukarıda Adela Plus++ cihazı hakkında edindiğimiz bilgileri paylaştık. Cihaz kullanılmaya başlandığında, kullanıcılardan ve hastalardan gelen görüşleri de paylaşmaya devam edeceğiz.

1 Yorum

  1. Çin malı.Satıcı firma Alman malı gibi satıyor ve reklam yapıyor.Euro üzerinden fahiş fiyata satıyor.Başlık ömrü çok kısa ve yeni başlık için 130.000 TL istiyor.Sadece filtre değişimi için her sene 12.000 TL ödemek zorundasınız satıcı firmaya.Aynı başlığı aynı fabrikadan 1/4 fiyatına getirttim.Yıllarca kazık yemişim Cross tan.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz