Epilasyon Cihazı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler ?

2

Lazer Epilasyon Cihazı alırken nelere dikkat edilmelidir?

Epilasyon Cihazı tedavi başlığı garantisi çok önemlidir, ya 20.000.000 yada 1 yıl gibi kandırmaca beyanlarla gizlenmiş maddelere dikkat edilmelidir. Örneğin;
Soprano Ütüleme Epilasyon (tek orjinal olan bu cihaz o yüzden özellikle marka belirtiyoruz)  cihazlarında 15 ay sınırsız atım garantisi ile piyasada en uzun garanti süresidir.

Lazer cihazı sarfsız olmalıdır, artık fiber para, tip para, chamber para, su para, hava para dönemleri sona erdi, alacağınız cihaz kesinlikle sarfsız olmalıdır. Yıl 2014 eski alexandrite cihazları mazi oldu yeni teknolojilerde sarf yok özellikle diod lazer cihazlarında, tabiî ki Uzakdoğu üretimi diod lazer cihazlarından söz etmiyoruz, uzakdoğudan aldığınız lazer epilasyon cihazının kendisi baştan aşağı külfet ne sonuç var ne tek nik servisi var ne de 12 aydan fazla su kaynatmadan çalışabiliyor. Aman uzak durun!

Alacağınız Lazer Cihazları üretim yerinin Amerika ve İsrail olmasına dikkat ediniz, lazer teknolojilerinin, sadece kozmetik diil, silah lazeri, ışık lazeri gibi teknolojilerde de bu iki ülke söz sahibidir. Özellikle ülkemizde İspanya, Fransa, İtalya ve Almanya malı diye satılan diod lazer cihazlarının çoğunun üretim yerinin Uzakdoğu olduğunu asla unutmayın ve bu cihazlara itibar etmeyin, sonuç alamayacağınız gibi teknik servis de alamazsınız, alacağınız cihaz FDA belgesine sahip mi bir araştırın, bunu en iyi Amerika da o cihaz satılıyormu bir internetten araştırın, eğer satılıyorsa tamam ama eğer satılmıyorsa o cihaz FDA onayına sahip değil demektir. Kandırılmayın ve iyi araştırın. Epilasyon cihazı deyip geçmeyin cilt üzerinde uygulanan ve yanık durumunda sıkıntılar doğuracak bir süreç olabilir.

Ütüleme Epilasyon Lazer Cihazları teknolojisi almak istiyor iseniz size ufak bir hatırlatma, 2009 yılının sonlarında Türkiye de bu markayı çok duyar olduk, bu marka İsrail menşei Alma Lasers firmasının lazer epilasyon cihazları olan Soprano Diod Lazer ler için Türkiye deki distribütörleri STS LAZER firması tarafından yaratıldı, (bkz. www.utulemeepilasyon.com.tr) O günden sonra bu marka en çok tercih edilen marka oldu ancak piyasada onlarca ucuz kopya taklidi var Uzakdoğu Avrupa USA her ülkeden getirildiği iddia edilen kopya hatta çakma lazer cihazları var, DİKKAT EDİN!.

İlginizi Çekebilir:  En İyi Lazer Epilasyon Cihazları 2016

Ütüleme Epilasyon teknolojisi sadece Soprano Accord, Soprano XL, Soprano ICE ve Spa SHR markalı cihazlarla mümkündür. Unutmayın bu teknoloji, lazer epilasyon sektörüne çağ atlattı ve,

 

Soprano Ütüleme Epilasyon Teknolojisi;

  • Ağrıyı kaldırdı,
  • Kullanımı kolaylaştırdı,
  • Yanıklara son verdi,
  • Lazeri 4 mevsimlik hale getirdi,
  • Masrafa son verdi,
  • Bunların yanında çok yüksek etki sağladı. Daha başka ne olabilir ki?

 

Son olarak, Ndyag Lazer teknolojisi artık epilasyon için tercih edilmiyor çok eskiyen bir teknoloji bu sebeplen Ndyag lazer cihazlarını lazer epilasyon için tercih etmeyin.

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz