En İyi Lazer Epilasyon Cihazları 2014

4

Lazer epilasyon cihazları sektöründe en son yenilikler yine diod lazer teknolojisi üzerine geliştirildi, hatırlarsınız 2010 yılının başında sektöre hızla giren “ütüleme epilasyon” markası hızla yayılmış ve sedye müşterisi tarafından klinik, merkez ve hastanelerden talep edilmeye başlanmıştı. Bu “ütüleme epilasyon” markasının tek orjinali Soprano diod lazer cihazları diye de defalarca yazmıştık buradan, ancak sayısız taklidi olduğunu ve bunların her biribinin ucuz kopya olduğunu tekrar hatırlatalım (ucuz kopyalar piyasada satın alınan kişiler tarafindan satılmak isteniyor çünkü sonuç alınamadı)

Kısa hatırlatmanın ardından en son çıkan teknoloji diod lazer ile alexandrite teknolojisini tek bir cihazda toplayan Alma Lasers firması yaptı. Yeni teknolojinin adı, Soprano ICE. Bu cihaz bildiğiniz Soprano Ütüleme Epilasyon sistemine ilaveten Alexandrite (755nm) tedavi başlığında yine aynı cihaz üzerinde kullanma imkanı sunuyor. Bu yeni aleksandrite teknolojisinde, sarf gideri yok çünkü bu yeni cihaz flashlambayla fiberle çalışmıyor ve rod chamber da yok! Kısacası artık illa aleksandrite isteyen hastalarınız varsa hem diod hem alexandrite cihazlarını satin almanıza gerek yok sadece tek bir cihaz satın alarak iki teknolojiyide kullanabilir aleksandrite müşterinize aleksandrite, diod müşterinize diod sunabilirsiniz, yada en güzeli kombine uygulama yapabilirsiniz. Son yılların lazer epilasyon cihazları alanında ki en teknolojik yeniliği bu, 2014 yılında hızla yayılacak diye düşünüyoruz.

4 YORUMLAR

  1. Mademki piyasada cok sahte cihaz var o zaman sizde orjinal urunlerinizi sattiginiz yerlerin isim ve adreslerini sitenizde bir bolum acip paylasinki bizlerde sahte urunleri olanlara degil dogru urun kullanan yerlere gidelim. Daha mantikli olmus olmazmi.

    • Merhaba, çok sahte cihaz var sağlığınız için buna dikkat etmenizi önermekteyiz, çok basit bir araştırmayla marka lazer epilasyon cihazları zaten karşınıza çıkar, alexandrite lazer cihazları için, Candela ve Cynosure – Diod lazer cihazları için ise Soprano Lazer cihazlarını seçerseniz yanılma payınız olmaz paranızın karşılığını gideceğiniz klinik yada doktor yönlendirmesiyle alacağınızdan şüpheniz olmasın.

    • Merhaba, şimdiden hayırlı olsun size önerimiz lütfen dünyada kabul görmüş markaları tercih edin, ucuz diye uzakdoğu yada kopya lazer cihazları kullanmayın. Bu dünya markası olan alexandrite lazer cihazlarının markaları zaten bellidir ve FDA onaylıdır. Cynosure ve Candela. Diğerleri tartışılır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz