Lazer Epilasyon Fiyatları 2024

Her bölge için bay ve bayanda lazer epilasyon ortalama fiyat ücretlerini bulabilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki

bu fiyatlandırma kişinin kıl ve kilo yapısına göre, değişik il ve ilçelere göre farklılık gösterebilir, aşşağıdaki liste sadece siz ziyaretçilerimize bir fikir oluşturması bakımından hazırlanmıştır.

Erkek ve Kadın İçin Lazer Epilasyon Seans Fiyatları

KADIN ERKEK
Bölge SeansFiyatı Bölge Seans Fiyatı
Tüm Vücut 600 TL Tüm Vücut 1000 TL
Koltuk Altı 50 TL Kaş Arası 50 TL
Yarım Alt Bacak 290 TL Ense 58 TL
Tam Bacak 400 TL Genital 382 TL
Genital  Bölge 150 TL Göğüs 382 TL
Tüm Yüz 100 TL Sakal Üstü 75 TL
Bıyık 50 TL Göğüs ve Omuz 550 TL
Bikini 75 TL Omuz 250 TL
Çene 50 TL Sırt ve Omuz 600 TL
Yarım Kol 200 TL Sırt 450 TL
Göbek 50 TL Tüm Kol 300 TL
Göğüs Arası 50 TL Boyun 50 TL

reklam

Lazer Epilasyon Yaptıranlar ve Beklentiler?

Lazer epilasyon yaptıranlar unutmamalıdır ki, lazer epilasyon tedavisi her köşe başındaki dükkanlarda yapılmayacak kadar önemli ve hijyenik bir işlemdir, cildinize temas edecek olan lazer epilasyon cihazının kaliteli ve uluslararası anlamda marka bir cihaz olması gerektiğini sakın unutmayın, FDA sertifikasına sahip olan lazer cihazlarını tercih ediniz. Kıl dökülme beklentilerine gelince, sonuçlar kişiden kişiye farklılık gösterir, hormonel dengesi ve bozukluğu olan bir hastada lazer epilasyon tetikleme bile yapabilir, yada uygun doz verilmez az doz verilirse yine cildimizde görmediğimiz ancak uyumakta olan kıl folikülleri tetiklenip uyanabilir buda istenmeyen kıllarınızdan kurtulmak isterken daha fazla kıl çıkabilir.

Yüz ve Kol Bölgesindeki İnatçı Kıllar

Özellikle bayanların yüz ve kol bölgelerinde alexandrite lazer epilasyon cihazı kullanılması oldukça risklidir, tetikleme yapar ve daha korkunç bir tablo ortaya çıkabilir. Unutmayın ince ve rengi açık olan kıl tiplerinde diode lazer teknolojisi bugün ülkemiz de ve dünyada Kabul görmüş tek teknolojidir, her ışık atan lazer cihazlarını teninize araştırmadan bilgi sahibi olmadan değdirtmemenizi sizin sağlığınız açısından tavsiye ederiz.