En İyi Lazer Epilasyon Cihazları 2019

0

Bu sene lazer epilasyon cihazları ile ilgili ciddi bir yenilik yok, Ancak Syneron markasının yeni cihazı Elos Plus cihazını konuşabiliriz. Elos Plus bir platform lazer cihazıdır ve lazer epilasyon dışında, striadan tutun da damar ve lekeye kadar geniş bir tedavi imkanına sahiptir. Fiyat olarak oldukça pahalı olduğundan ve ülkemizde lazer epilasyon cihazlarının platform lazer üzerinde çalışma ihtimalinin çok efektif olmayışı yüzünden Syneron gibi önemli bir markanın ürettiği Elos Plus cihazının ülkemizde yayılma ihtimalıni oldukça zayıf hatta imkansız olarak değerlendirebiliriz.

Lazer epilasyon cihazı dendiğinde, acısız yada oldukça az acılı, cihazın işletmeye sarf giderinin en minimalde olduğu ve kullanıcı tarafından da tercih ve talep edilen cihazlar tercih edilmelidir.

Alexandrite lazer cihazları her ne kadar yıllar önce tekel olsalarda artık bu tekelleri kırılmış durumda, diod lazer cihazları lazer epilasyon sektöründe lider konuma yerleşmiş durumda. Tabiki diod lazer dendiğinde marka olarak bilinen Buz Lazer akla geliyor. Buz Lazer markası ülkemizde Sts Lazer firması tarafından Alma Laser firmasının ürettiği Soprano cihazları için ülkemizde marka edilmiştir.

Alexandrite Lazer Cihazları

Yıllardır hep eleştirdiğimiz lazer epilasyon cihaz teknolojisi olan alexandrite lazer cihazları yıllar sonra kendini yenilemeye başladı demiştik 2 yıl önce. Lutronic markasının ürettiği Clarity alexandrite lazer teknolojisi oldukça iddialı demiştik. Herşeyden önce büyüyen tedavi başlığı sayesinde artık seans uygulama süreleri oldukça kısaldı ve yüksek sarf giderleri de oldukça düşürüldü. Özelikle son döviz artışlarından sonra distribütör firma kur sabitleme ve indirimle elini taşın altına koydu. Lutronic Clarity lazerinin dışında yılların markası Cynosure ve Candela hiç bir yenilik yapmadan piyasada yılların verdiği birikimle yer ve yol almaya devam ediyorlar. Tüm alexandrite lazer üreticileri için aynı yorumu yapabiliriz, eğer ürettikleri cihazlar için bir yenilik ve farklılık yapmazlarsa artık rekabetten dolayı zorlaşan piyasada yer almaları oldukça imkansız olacak diye düşünüyoruz.

İlginizi Çekebilir:  Epilasyon Cihazı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler ?

Lazer epilasyon cihazı dendiğinde, uygulayan doktor, klinik ve merkezler için, hasta konforu, işletim maliyetinin düşük olması, sarfsız olması gibi etkenler öne çıkıyor. Uygulama yaptıran kişiler içinse, seans süresinin kısalığı, acısız ve konforlu epilasyon seansları, dört mevsim uygulama yaptırabilmek ve hızlı sonuç almak. Bu kriterleri sağlayan lazer epilasyon cihazlarının sektör lideri olmasına da şaşırmamalı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz