Soprano Ice Platinum

0

Soprano Ice Platinum Lazer Epilasyon Cihazı

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmak için en etkili ve en kalıcı yöntemdir. Bu nedenle tüm dünyada yaygın olarak uygulanmaktadır. Çok talep gören bir uygulama olduğu için lazer epilasyon sektörü her geçen gün büyümektedir. Günümüzde birçok farklı lazer epilasyon cihazı mevcuttur. Bu cihazlar arasında seçim yaparken FDA onayına sahip olması, güvenli ve etkili olması gibi faktörler öne çıkmaktadır. 

Son yıllarda lazer epilasyon denince akla ilk gelen isimlerden biri hiç kuşkusuz Buz Lazer. Buz Lazer serisi cihazlardan ülkemizde en yaygın olarak kullanılan ise Soprano Ice Platinum. 

Soprano Ice Platinum Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl Uygulanır?

Soprano Ice, Soprano Ice Platinum ve Soprano Titanium cihazları ülkemizde Buz Lazer adı ile satışa sunuluyor. Buz Lazer marka tescili alınmış bir isim ve sadece bahsettiğimiz bu üç cihazı tanımlıyor.  Bu üç cihazın içerisinde ülkemizde yaygın olarak Soprano Ice Platinum kullanılıyor. Soprano Titanium serinin son modeli, kısa süre önce sektöre hızlı bir giriş yaptı ve yakın zamanda en az Soprano Ice Platinum kadar yaygınlaşacağını söylemek mümkün.

Soprano Ice Platinum cihazını incelediğimizde en önemli özelliğinin 3 dalga boyuna sahip olması olduğunu gördük. Alexandrite, Diyot ve Nd:YAG dalga boylarını aynı anda cilde ileten bu cihaz, tüm cilt tiplerinde güvenle kullanılabiliyor. Tüm kıl tiplerinde de etkili sonuçlar alınıyor. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinin lazer epilasyonu için FDA onayına sahip olması da bir diğer önemli avantajı. Bu sayede yaz aylarında da güvenli lazer epilasyon mümkün oluyor, Alexandrite lazerlerde olduğu gibi cilt renginin açılmasını beklemeden bronz tenlere de güvenle uygulanabiliyor.

Soprano Ice Platinum ütüleme epilasyon olarak bilinen patentli SHR teknolojisine sahip bir cihaz. Kıl köklerini kademeli olarak ısıtan bu teknoloji, lazer epilasyonun konforumu arttırıyor. Cihazın tedavi başlığı ciltle temas ettiğinde buz gibi soğuk bir his bırakıyor, cildi -3 dereceye kadar soğutan patentli ICE teknolojisi tüm seans boyunca etkili cilt soğutma yapıyor. Patentli bu teknolojiler ile neredeyse tamamen ağrısız bir lazer epilasyon deneyimi mümkün oluyor. Aynı zamanda ciltte yanık, leke gibi istenmeyen etkilerle karşılaşma riski de minimuma iniyor. 

İlginizi Çekebilir:  Soprano Titanium

Orijinal Buz Lazer Deneyimi

Buz Lazer serisi tüm cihazlarda olduğu gibi Soprano Ice Platinum da oldukça fazla taklit edilen bir cihaz. Etkili ve kalıcı sonuçları, güvenli ve konforlu olması ile yüksek hasta memnuniyeti sunan Soprano Ice Platinum yoğun talep gören bir uygulama. Dolayısıyla her geçen gün artan talepten yararlanmak isteyen kişi ve kurumlar tarafından taklit ediliyor. 

Soprano Ice Platinum hem kullanıcı hem de hasta memnuniyeti için tüm detayların düşünüldüğü bir cihaz. Hakkında birçok klinik çalışma mevcut. Patentli uygulama tekniği ve patentli soğutma sistemi ile lazer epilasyon deneyimini bir üst seviyeye çıkardığını söylemek mümkün. Hastalar uygulamayı masaj konforunda diye tanımlıyorlar. Tüm cilt tiplerinde güvenli, tüm kıl tiplerinde etkili olması da hastaların yoğun ilgi göstermesine neden oluyor.

Son yıllarda erkeklerin de lazer epilasyondan yararlanma oranının bir hayli arttığını söyleyebiliriz. Sırt, göğüs, ense, omuz, sakal üzeri gibi bölgelerdeki istenmeyen tüyler için lazer epilasyon yaptıran erkeklerin sayısı bir hayli fazla. Ağrısız bir lazer epilasyon deneyimi sunan Soprano Ice Platinum erkekler tarafından da oldukça fazla talep görüyor.

Soprano Ice Platinum cihazının herhangi bir sarf gideri yok, sadece tedavi başlığı bitince yenilemek gerekiyor. Tedavi başlığı bir yıl limitsiz atış garantisi ile satılıyor. Bir yılın sonunda başlık biteceği anlamına gelmiyor, yaptığımız araştırmada birkaç yıl boyunca hiç başlık değiştirmemiş merkezler olduğunu gözlemledik.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz