En İyi Lazer Epilasyon Yöntemi 2021

0

Lazer epilasyon yaptırmaya karar verince bu kez de hangi yöntemin tercih edilmesi gerektiği sorusu karşımıza çıkıyor. Son yıllarda tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de ağrısız, konforlu ve hızlı lazer epilasyon yöntemleri öne çıkıyor. Hastalar ağrısız, masaj konforunda lazer epilasyon yaptırmak isterken kullanıcılar da doğal olarak hastalarının beklentilerini karşılayan yöntemleri tercih ediyorlar. 

2021 Yılına Damga Vuracak Lazer Epilasyon Yöntemi

Modern çağın gereksinimlerini karşılamak için teknoloji her zamankinden daha hızlı bir şekilde gelişiyor. Tüm sektörlerde teknolojik gelişmeler yaşanırken elbette lazer epilasyon teknolojilerinin de yerinde saymasını bekleyemeyiz. Teknolojik gelişmelere ayak uydurmayan yöntemler her sektörde olduğu gibi lazer epilasyon sektöründe de geride kalıyor. Hasta ve kullanıcı beklentilerini iyi araştıran ve iyi anlayan firmalar ise sektör lideri olmaya devam ediyor. Lazer epilasyon teknolojilerinde de sürekli kendini geliştiren yöntemler, 2020 yılında da sektör lideri olmaya devam edecek. 

Geride bıraktığımız 2019 yılında lazer epilasyon sektörünü incelediğimizde Buz Lazer epilasyonun en çok tercih edilen yöntem olduğunu görüyoruz. Bunda Buz Lazer epilasyonun etkili ve kalıcı sonuçları yanı sıra kuşkusuz ağrısız olmasının da payı büyük. Soprano ICE serisi cihazlar ülkemizde Buz Lazer olarak lanse edilmekte, yani Buz Lazer marka tescili alınmış global bir marka. 80’den fazla ülkede uygulanan Buz Lazer sürekli kendini geliştiren patentli teknolojilere sahip. 

Buz Lazer son modeli Titanium ile lazer epilasyonda sınırları zorlamaya devam edecek gibi görünüyor. Soprano Titanium 4 cm² tedavi başlığı ile çok hızlı bir cihaz. Diğer Buz Lazer cihazlarından %40 daha hızlı olan Titanium, lazer epilasyon seanslarını neredeyse yarı yarıya kısaltacak. 2020 yılının ilk çeyreğinde ülkemizde satışa sunulacak Soprano Titanium 2020 yılına damgasını vuracak diyebiliriz.

Buz Lazer Epilasyonu Yakından Tanıyalım

Son yıllarda adından oldukça fazla söz ettiren Buz Lazer nedir diye merak edenler için Buz Lazer hakkında bilgi vererek yazımıza devam edelim. Buz Lazer kullandığı patentli teknolojilerle ağrısız, acısız son derece konforlu bir yöntem. Patentli ICE teknoloji gelişmiş bir soğutma sistemi. Bu soğutma sistemi sayesinde cilt sürekli serin tutuluyor. Cilde temas ettiğinde buz gibi soğuk olan tedavi başlığı ile cilt -3 dereceye kadar soğutuluyor. Patentli uygulama tekniği ise kılları kademeli olarak ısıtıyor ve masaj konforunda lazer epilasyon sunuyor. Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi FDA onayına sahip Buz Lazer hakkında birçok bilimsel makale mevcut. Etkili ve güvenli olduğu bilimsel makalelerle desteklenen Buz Lazer, bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde yaz/kış tüm mevsimlerde güvenle uygulanabiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Evde Lazer Epilasyon Aleti Fiyatları & Karşılaştırma

Buz Lazer ciltte yanık, leke ve kalıcı iz gibi yan etki riskinin olmaması nedeniyle de oldukça yoğun ilgi gören bir yöntem. Özellikle bronz tenlerin ve koyu cilt tiplerinin lazer epilasyonunda bu özellik oldukça önemli. Kusursuz bir lazer epilasyon için tüm detayların düşünüldüğü Buz Lazer, yüzdeki ayva tüylerinde aktivasyon yapmıyor. Alexandrite lazer epilasyonda görülen ayva tüyleri aktivasyonu, Buz Lazer ile sorun olmaktan çıkıyor. Buz lazer burun içi, kulak içi gibi erişilmesi zor alanlar için özel bir uca sahip. Bu uç aynı zamanda kaş ve favori şekillendirmede de uygulama kolaylığı sağlıyor. Buz Lazer ortalama 8 seans öneriliyor. Bu denli yoğun ilgi gören Buz Lazer cihazının taklitleri de bir hayli fazla. Bu nedenle Buz Lazer yaptırmaya karar verirseniz,  Gerçek Buz Lazer yaptırdığınızdan emin olmak için www.buzlazer.com web sitesinin Nerede Yaptırabilirim linkini mutlaka ziyaret etmenizi öneririz.

Yukarıda bahsettiğimiz özellikleri ile son yılların en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemi Buz Lazer, yeni modeli Titanium ile kuşkusuz adından oldukça fazla söz ettirecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz