En İyi Alexandrite Lazer Cihazı

0

Yıllardır teknolojisini yenileyemeyen, 15 yıllık teknolojiyi satmaya devam eden Alexandrite lazer markalarından bugüne kadar hep bahsettik ve sahip oldukları teknolojiyi hep eleştirdik. Bu markalar;

Cynosure Alexandrite lazer
Candela Alexandrite lazer
Epicare Alexandrite lazer

Ve diğer küçük firmaların ürettiği cihazlar. Cihazı kullanan klinik sahipleri açısından bakacak olursak yüksek maliyetli bu cihazlar artık yerini sarf giderinin olmadığı yada en minimal olduğu, hastalar tarafından bilinirliği yüksek, hızlı ve en acısız Alexandrite teknolojilerine çevrildi, bu cihazlardan en öne çıkan ve son zamanlarda saten lazer marka ismiyle sık duyduğumuz Lutronic firmasının Alexandrite lazer cihazı. Yatırımcılar için en önemli etken bu cihazın sarf giderleri yukarıda adı yazılan cihazlara oranla yüzde 65 daha ucuz. Chamber değişimi olmadığından saten lazer lutronic marka Alexandrite lazer cihazı cazibeli bir hal almış piyasada. Bu cihazı kullanan doktorlardan aldığımız geri dönüşler ise etkileyici.

Neden Saten Lazer Lutronic Alexandrite Lazer ?

Herseyden önce etkinliğinin çok iyi olması, yani diğer cihazlara nazaran lutronic saten lazer de sonucun kendini çok daha kısa sürede göstermesi. Bu hem uygulama yaptıran kişileri hemde cihazı kullanan işletme sahiplerini ve doktorları mutlu eden özellik.

Ayrıca seans sürelerinin 20mm lik uçlu başlıklarla yapılıyor olmasından dolayı çok daha kısalmış olması, uygulama da jel ve jilet kullanılmıyor olması ve uygulama sırasında acı ve ağrının en minimal oranda hissedilmesi lutronic saten lazer Alexandrite lazer cihazının 2017 yılında daha çok isminin duyulacağını bize gösteriyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz