En İyi Lazer Epilasyon Cihazları 2017

0

2017 yılının en son gelişen teknolojiler arasından öne çıkan her zaman olduğu gibi diod ve yeni nesil alexandrite lazer cihazları olacak. Son 15 yılın en eski teknolojisi olan alexandrite lazer cihazları artık yenilenmek zorunda çünkü lazer epilasyon piyasasında oldukça talep kaybı yaşıyorlar uygulama yaptırmak isteyen kişiler tarafından.

Alexandrite lazer cihazları yenileniyor

Yıllardır hep eleştirdiğimiz lazer epilasyon cihaz teknolojisi olan alexandrite lazer cihazları yıllar sonra kendini yenilemeye başlıyor. Özellikle Lutronic markasının ürettiği Clarity alexandrite lazer teknolojisi oldukça iddialı. Herşeyden once büyüyen tedavi başlığı sayesinde artık seans uygulama süreleri oldukça kısaldı. Bu hem uygulama yaptıran kişi için avantaj hemde bu cihaza sahip doktorlar hastaneler ve klinikler için daha az maliyetli ve daha çok kazançlı bir teknoloji. Bunun yanında ergonomik tedavi başlığı sayesinde soğuk üflemeyi direkt cilde yakınlaştırdığı için uygulama yaptıran kişi çok daha az acı hissi yaşıyor.

Bu teknoloji dışında yine yılların markaları olan cynosure ve candela hiç bir yenilik yapmadan piyasada yılların verdiği tecrübeyle yer almaya devam ediyorlar. Ama artık üreticilerinin bir yenilik yapması gerekiyor aksi takdirde 2-3 yıla artık piyasada ciddi oranda pay kaybedecekler diye düşünüyoruz.

Diod lazer ve Buzlazer

Belki de geçen yılın açık ara lideri Buzlazer Soprano Ice diod lazer cihazlarıdır. İnternet üzerinde biraz araştırma yaptığınızda hemen hemen her yerde karşınıza çıkan, sosyal medya da sürekli uygulama videolarına rastladığınız ve bir o kadar da müşterisi olan cihazdır. Uygulama yaptıran kişilerden okuduğumuz kadarıyla oldukça acısız ve konforlu bir teknoloji, özellikle yaz aylarında ve güneşin eksik olmadığı illerimizde yaz kış kullanılıyor. Özellikle erkeklerin lazer epilasyon yaptırmasına en büyük sebeptir buzlazer cihazı. Genel olarak baktığımızda her FDA onayına sahip diod lazer cihazları çok iyidir, ancak konfor ve popülarite bir adım öne çıkartır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz