2016 Lazer Cihazları İncelemesi ve Fiyatları

9

Son yıllarda ülkemizdeki döviz hareketliliğinden dolayı lazer epilasyon cihazlarının fiyatları belki yabancı para kuru olarak artmasa da Türk lirası olarak uçmuş durumda. Lazercihazları.com da üzerinde durduğumuz konu her zaman lazer işlemlerinin cilt üzerinde yapıldığı, uzman kişiler tarafından kullanılması ve orjinal FDA onaylı marka cihazların kullanılması gerektiğidir. Bu yüzden sitemizde sadece FDA onayı olan, Amerika’da satışı yapılan (Araştırdığınız lazer cihazı Amerika’da satılmıyorsa anlayın ki FDA onayı yoktur.) orjinal cihazlarla ilgili makaleler yayınlamaktayız. Bu yüzden aşşağıdaki fiyat bilgisinde sadece orjinal cihazları bulacaksınız.

 

Cynosure Alexandrite Lazer cihazları 55.000 dolar ile 100.000 dolar arasında modeline göre değişmektedir. Her alexandrite lazer cihazlarında olduğu gibi Cynosure cihazlarında da sarf gideri var, lamba, fiber, rod, chamber, lens, tip gibi. Ancak diğer alexandrite lazer cihazlarına oranla kısmen daha az maliyetlidir bu sarf giderleri.

Candela Alexandrite lazer epilasyon fiyatları cihazları 53.000 dolar ile 80.000 dolar arasında modeline göre satılıyor. Her alexandrite lazer cihazlarında olduğu gibi Candela cihazlarında da sarf gideri var, lamba, fiber, rod, chamber, lens, tip ve cryo gazı gibi. Candela rakibi Cynosure cihazlarına oranla daha sarflıdır.

Mediostar Next hibrit diod lazer cihazları ortalama 45.000 euro fiyata satılıyor. Diod lazer deyince ilk akla gelen Soprano lazer cihazlarının en büyük rakibidir, Soprano ya oranla fiyatı oldukça düşüktür. Diod lazer teknolojisinin sarf gideri yoktur ancak başlık ömrü vardır üretici firmanın başlık için verdiği garanti önemlidir, bu marka başlığına 1 yıl yada 15 milyon garanti veriyor, hangisi daha önce dolarsa.

Soprano Buz Lazer  cihazları 50.000 ile 65.000 euro fiyat aralığında satılıyor. Model ve fonksiyonlarına göre fiyatlar farklılık gösteriyor. Soprano Accord ve Soprano Ice modelleri mevcut, son zamanlarda Buz lazer markasıyla ön plana çıktı. Üretici Alma Lasers firması tedavi başlığına 15 ay sınırsız atım garantisi veriyor bu diod lazer üreticileri arasında verilen en uzun garantidir. Atım sınırlaması yok, sınırsız. Ortalama 35 – 55 milyon atımlardan bahsediliyor.

İlginizi Çekebilir:  En İyi Lazer Epilasyon Cihazları 2022

 

 

9 YORUMLAR

    • Merhaba Yasemin Hanım, sitemiz bilgilendirme amaçlıdır kesinlikle cihaz satışı yapılmamaktadır. Soprano cihazlarının Türkiye distiributörü “STS Lazer” ile iletişime geçebilirsiniz.

  1. Merhaba

    Müşavirliğini yapıyor olduğumuz Yozgat Şehir Hastanesi için Diod Lazer fiyat araştırması yapıyoruz. Fiyat Gönderirseniz sevinirim.

    İyi çalışmalar

  2. Merhaba,
    Artık bu işi yapanlar çok yaygınlaştı. Ee haliyle de dolandıran çok yer var . Kime modelini sorsan Alexandrite kullaniyor ve piyadaki en iyi makina diyor. fakat sonuc alamıyorsun. İnternette de bu konuyla ilgili inanılmaz eksiklik var. 9 seyans gittiğim yerden sonuç alamadım. Yeni bir yer araştırıyorum. Konuştuğum yer Alexandrite anjelin diye bir model soyledi. Bu model hakkında bilginiz var ise yardımlarınızı rica ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz