Yeni Çıkan Lazer Epilasyon Aletleri

2

Herşeyden önce lazer epilasyon tedavisi, yani istenmeyen kıllardan kurtulma tedavisi, evde el aletleriyle yapılacak kadar basit değildir. Özellikle son zamanlarda Philips,  Braun gibi markaların ev kullanımı için sattıkları Ipl ışığıyla lazer epilasyon tedavisi amaca hizmet etmeyen, pazarlama oyunlarıdır.  Lazer epilasyon yaptiracaksanız kozmetik ve dermatolojik lazer epilasyon cihazları dediğimiz ve evde kullanılmayan bu pahalı sistemlere girmelisiniz.
Peki nedir bu lazer epilasyon cihazları,  en yeni çıkan lazer epilasyon aletleri hangisi?

2015 yılının en son teknolojisi yine 810nm diode lazer epilasyon  cihazı olan, Buz Lazer epilasyon  makinası,  yani, Soprano ICE lazer cihazı.  Bu cihaz Adındanda anlaşılacağı gibi Buz gibi tedavi başlığıyla acıyı ve ağrıyı tamamiyle ortadan kaldırıyor,  6-8 seansda her bolgenizdeki istenmeyen kılları% 90 başarı oranıyla döküyor,  seans aralıkları 2 ay. Yaz kış ayırt etmeden yılın istediğiniz zamanı lazer epilasyon seanslarina görebiliyorsunuz,  yaz ortasında seansı iza girdiğinizde cildinizde güneş lekeleri ve yanık izleri oluşmuyor,  işte en son çıkan lazer epilasyon cihazı budur. Gelelim başka yeniliklere,  lazer epilasyon,  ülkemizin etnik cesitliliginden dolayı onlarca yıl devam edecek bir sektör bu yüzden yenilikler hep var olmaya devam edecek. Vakumlu diode lazer cihazları da yeniliklerden biri ancak çok acılı olduğu uygulama yapilan hastalar tarafından söyleniyor,  sonuçları uzakdoğu cihazlarına oranla iyi  cünkü bu teknoloji de orjinal Lumen firmasının lazer cihazı olan Lumenis düet. Hasta konforunu düşük olduğu bu cihazla, tedavi Başlığındakı demir diode tabakaların arasındaki mesafelerden seans sonrası cilt üzerinde iz birakabiliyor,  bunun adı,  zebra effect. Klinik çalışmalarda bu belgelendi,  aşağıdaki resimde sonucunu görebilirsiniz. Son 14 aydaki yeni lazer epilasyon cihazları bunlar,  diğerleri yani diğer büyük markaların cihazları,  yıllardır varolan teknolojileri yani üzerine bir yenilik gelmiş değil henüz.

2 YORUMLAR

  1. Buzlazer diode lazer dediğiniz cihazin resmini gormedigim icin gittiğim merkezde kullanılan cihaz diode mi utulememi nerden anlayacamm
    bu diode lazer cihazini nasıl anlaycam diode lazer oldugunu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz