Lazer Cihazları Fiyatları 2015

7

Lazer cihazları fiyatları değişkenlik gösteriyor ancak 2014 yıl sonu itibariyle daralan pazarda üretici firmalar pazarı hareketlendirmek için ülkemizdeki distribütörlerine özel indirimler sunuyorlar,  bu yüzden artık lazer cihaz fiyatları biraz daha uygun almak mümkün. Burada bahsettiğimiz lazer cihazları dünyada marka olan cihazlar, uzakdogu Menşei li cihazlardan burada bahsetmiyoruz. Cynosure lazer, Candela Lazer, Epicare duo lazer, Lumenis lazer, mediostar next lazer ve alma lasers firmasının Soprano diod ütüleme epilasyon lazer  cihazları.

Yukarıda belirttiğimiz üzere,  yukarıdaki üretici firmaların hepsi 2015 yılına indirimlerle girdiler ve suan 2015 in ilk ayları lazer cihazı almak için en uygun zaman çünkü bu durgunluk kalıcı olmadigindan fiyatlarda yükselişe geçecektir bahar ayları itibariyle diye öngörmekteyiz.

Lazer epilasyon cihazını alırken fiyati tabiki çok önemli ancak cihazı kullandıkça ortaya çıkan sarf giderleri ve garanti süreleri de en başından sormanız ve mutabık kalmanız gereken en önemli kriter. Alexandrite lazer epilasyon cihazları markası ndan markasına degisiklik göstermekte,  kiminin flash lamba sı 600.000 kiminin 1 milyon gitmekte, kimi cry gazla kimi zimmer soğutucu yla çalışmakta.  Bunlara iyi karar vermeniz gerekir satın alma aşamasında.  Diode lazer cihazlarında ise, sarfsiz olduklarından,  sadece tedavi başlığının atış ömrünü ve garanti süresini çok iyi araştırmalısınız, kimisi 1 yıl garanti yada 15 milyon garanti vaad etmekte yani hangisi önce gelirse işte buradaki bu oyuna gelmemeli çok iyi araştırmalısınız.  Diode lazer cihazlarında en uzun tedavi başlığı garanti süresini Alma Lasers firmasi kendi Soprano diode lazer cihazları için vermektedir, 16 ay sınırsız atım garantisi, bu çok uzun bir süredir. Öteki taraftan yine bir diode lazer cihazı olan Mediostar next hibrit cihazı için ise üretici firması Accession,  sadece 15 milyon atım garantisi vermektedir bu garanti süresini,  kimi klinik ayda 5  milyon atar 3 ayda bu başlığı bitirir, ya sonra? Iste ya sonrası kısmını  çok iyi düşünün, karar yine sizin.

7 YORUMLAR

    • Sabahattin bey merhaba, bu sitede cihaz satışı yapılmamaktadır, ilgilendiğiniz cihaz distribütörüyle direkt iletişime geçmenizi öneririz, Saygılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz