XLASE Plus

0

XLASE Plus Lazer Epilasyon Cihazı

İstenmeyen tüylerle mücadelede kullanılan en etkili ve kalıcı yöntem lazer epilasyondur. Tüm dünyada milyonlarca kişi lazer epilasyondan yararlanmakatadır. Lazer epilasyona talep arttıkça lazer epilasyon cihazlarındaki çeşitlilik de artıyor. Lazer epilasyon teknolojilerinde lider konumunda olan bir kaç firma dışında son zamanlarda birçok küçük firma da lazer epilasyon cihazı üretmiş durumda. Bu firmaların yeni teknolojiler geliştirmek yerine mevcut lider teknolojilerden esinlenerek cihaz ürettikleri gözlerden kaçmıyor.

XLASE Plus Lazer Epilasyon Cihazı Nasıl Uygulanır?

XLASE Plus lazer epilasyon cihazı bir lazer platformu. Farklı dalga boylarının eklenebildiği bu sistem lazer epilasyon amacıyla üretilmiş bir cihaz değil aslında. Lazer platformları cilt yenileme, cilt gençleştirme, leke ve damar tedavilerinde tercih edilen sistemlerdir. Ancak lazer epilasyon gibi spesifik ve yoğun uygulanan  işlemler için lazer platformları doğru seçim değildir. FDA onayı cihazın etkinliğinin kanıtıdır ve aynı zamanda çevre dokulara zarar vermediğinin de bilimsel olarak kanıtlandığı anlamına gelmektedir. 

XLASE Plus platform lazer cihazıdır

XLASE Plus lazer epilasyon cihazını incelediğimizde sadece lazer epilasyon değil daha çok tedavi için üretilmiş bir cihaz olduğunu görüyoruz. Lazer epilasyon teknolojilerinde lider konumda olan Alma Lasers firması tarafından geliştirilmiş olan Soprano ICE Platinum ve son modeli Soprano Titanium, uzun yıllar süren AR-GE çalışmaları sonucunda üretilmiştir. 80’nin üzerinde ülkede uygulanan Soprano ICE serisi cihazlar ülkemizde Buz Lazer/Buz Lazer Platinum olarak lanse edilmiş ve marka tescili yapılmıştır. Buz Lazer serisi cihazlar patentli teknolojiler kullanır ve neredeyse tamamen ağrısız bir lazer epilasyona olanak tanırlar. FDA onayına sahip Buz Lazer cildi -3 dereceye kadar soğutan gelişmiş bir soğutma sistemi ile günümüzün en gelişmiş lazer epilasyon yöntemidir. Cildi -10 dereceye kadar aşırı soğutmak ciltte ciddi problemlere yol açabilir.  Global bir marka olan Buz Lazer serisi cihazlar ülkemizde 500’e yakın merkezde uzun yıllardır uygulanmaktadır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz