Bikini Bölgesi Acısız Lazer Epilasyon

10

Tıbbi uygulamalarda ve cihazlar da kalitenin ve güvenliğin kanıtlarından biri de “FDA” (Food and Drug Administration, Amerikan Gıda ve İlaç Kontrol Merkezi) onayıdır. Bu onaya sahip cihazlardan şu ara dünya kozmetik sektöründe en çok konuşulanı, Buz Lazer – Soprano ICE cihazıdır, dört mevsim uygulamaya imkan verir. Buz Lazer, Soprano ICE cihazıyla istenmeyen tüylerden daha konforlu bir şekilde ve hızlı kurtulmak mümkün.
Özellikle bayanların artık lüks olmaktan çıkıp zorunluluk haline gelen, bikini bölgesinde acısız lazer epilasyon yaptırabilmek Buz Lazer – Soprano ICE cihazıyla mümkün, 2014 yılının Aralık ayında 72 ülke ile aynı anda lansmanı yapılan Buz Lazer – Soprano ICE ülkemizde 55 klinikte hizmet veriyor ve bu sayı hızla artıyor.

Buz Lazer – Soprano ICE teknolojisiyle cilde sıcak taş masajı yapılıyormuş hissiyle beraber hızlı ve konforlu seanslar gerçekleştirilir. Yıllardır sadece kış aylarında ve  açık tenlilere uygulanabilen epilasyon, bu teknoloji ile tüm mevsimlerde açık, esmer ve bronz tenlilere de uygulanabilir.

Genital bölge, vücudun en hassas bölgelerindendir ve lazer epilasyon uygulamalarında çok acı hissedilir. Buz Lazer – Soprano ICE teknolojisi ile bu bölgede, minimum acı hissedilir-hissedilmez. Cihazın safir ve buz başlığı bu hassas bölgede, uygulama esnasında cildi donduracak derecede soğutur bunu yaparken cilt altına lazer ışınlarını gönderir ve istenmeyen kılların köklerini tahrip eder, işte bu konfor, üretici Alma Lasers tarafından icat edilmiş ve patenti de alınmıştır.

10 YORUMLAR

    • Merhaba Azra hanım, Buz Lazer epilasyon sadece “Soprano ICE” cihazları ile uygulanabilmektedir. Sonradan buz lazer ismini kullanarak farklı cihazlarla epilasyon yapanlara dikkat edelim. Cihazın markasının Soprano ICE olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Sizin girdiğiniz “clean lite” cihazı buz lazer değil malesef.. İnsanları çekmek için “Buz lazer” ismini kullanmışlar.

  1. iyi günler İyi çalışmalar bu 2016 yılının en çok tercih edilen buz lazer markası Soprano cihazının 55 klinikte tercih edildiğini yazmışsınız bu klinikleri hangileri olduğunu mail atabilir misiniz Teşekkür ederim sağ olun

  2. mrb ben diode lazer için gittiğm yerde utra pro yazılı bi cihaz vardı bu cihaz gerçek lazer cihazımıdır ben ilk önce soprano olarak sormuştum ona girdiğini söledi cvp verirseniz sevinirim param boşa gştmesin tşkler

  3. Merhaba arkadaşlar ben Ankarada buz lazer epilasyon yaptırıyorum genital bölgeme, henüz 1 seans gittim. Acı eşiğim çok düşüktür asla ağda vb şeyler kullanamam.bu yüzden çok araştırdım en az acı hissinin olduğu epilasyon cihazı buymuş. Hafif bir acı hissetmedim değil ama kesinlikle katlanılmaz bi acı falan değildi sadece bazı yerlerde acı hissettim çok az, ben çok memnun kaldım kesinlikle devam edicem tavsiye ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz