Thulium Lazer | Baby Face Beauty

0

Thulium lazer 1927 nm dalga boyunda max 1mm derinlige kadar nufuz bir lazer teknolojisidir. Bunların icinde FDA onayına sahip olan Lutronic firmasının, LASEMD marka cihazını kısaca yazacağız bu makalede. Ülkemizde Baby Face  Beauty ismiyle Türkiye distribütörü tarafından tescilli olarak markalaştırılan bu lazer cihazı halk arasında bir hayli popüler oldu. Öyle ki, piyasada ki diğer thulium lazer teknolojileri kullanan kliniklerin bir kısmı da Baby face beauty markasını kullanıyorlar, selpak-peçete örneğinde olduğu gibi.

Thulium lazer özelikle; epidermal melazmalar, lentigo tedavisi, çil tedavisi, güneş leke tedavisi ve diğer yüzeysel leke tedavilerinde oldukça etkilidir.

Bu etkiye ilave olarak, Lutronic firmasının thulium lazer cihazında lazer ile mikro-kanallar açma işleminin hemen arkasından bu açılan mikro-kanallardan cildin alt katmanlarına; Trenexamic acid, resveratrol, retinol ve C vitamini gönderilir. Bu ürünler nano-parçacıklı olduğundan eşi ve muadili yoktur. İşte bu devrim niteliğindeki ürünler sayesinde thulium lazer etkisi bu cihazda 2 ile çarpılıyor ve gerçekten kullanıcı hekimler tarafından paylaşılan çok iddialı sonuçlar ortaya çıkıyor.

Thulium lazer leke tedavisi uygulaması 4 seans olarak uygulanılmalıdır, ortalarda söylenildiği üzere 1 seans uygulama tedaviyi başlatıp yarım bırakmak demektir.

Leke tedavisinin yanında, Baby Face Beauty thulium lazer cihazı ile, anti-aging uygulamasıda yapılmaktadır, solmuş mat ciltler kullanılan RESVERATROL ile ışıl ışıl bir cilde dönüşür. Kaz ayakları için RETINOL kullanılır. Akne skarları, geniş gözenekler de bu cihazın hızlıca iyileştirdiklerindendir. Ülkemizde 2017 yılının baharından beri kullanılmakta ve puan 40 a yakın seçkin doktor kliniğinde hizmet vermektedir.

detaylı bilgi için; www.babyfacelazer.com

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz