Alexandrite Lazer Cihazı İyi mi ?

0

Alexandrite lazer  epilasyon cihazları, lazer epilasyon uygulamaları için yıllar önce üretilen  ve 2015 senesine kadar da en çok rağbet gören lazer epilasyon cihazlarıydı. Yaz aylarında ve güneşli bölgelerde kullanımı kesinlikle mümkün olmayan bu teknoloji üretildiği 90lardan bügüne yenilik yapmadığından dolayı hastalar tarafından artık düşük talep gördüğünden klinik ve doktorlar tarafından da çok tercih edilmemeye başlandılar.
Bunun yanında, uygulama yapılan bölgelerde alınan sonuçları hep iyiydi ancak bu bölgeler sınırlıydı. Örneğin, yüz bölgesi, kol bölgesi gibi yerlerde alexandrite lazerler kullanılamaz çünkü tetikleme yapma riskleri vardır.

Lazer epilasyon uygulaması son dönemde erkekler tarafından da bir hayli tercih edilir oldu. Ancak alexandrite lazer epilasyon cihazları çok acılı olduğundan erkekler bu teknolojiyi tercih etmiyorlar, erkeklerin en çok talep gösterdiği teknoloji Buz Lazer markalı Soprano diod lazer cihazlarıdır. Acı ve ağrı olmadığından ve cihazlarının içinde erkekler için özel kullanım modu olduğundan dolayı buz lazer zirveye kurulmuş durumda.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz