Bikini Bölgesi Acısız Lazer Epilasyon

Tıbbi uygulamalarda ve cihazlar da kalitenin ve güvenliğin kanıtlarından biri de “FDA” (Food and Drug Administration, Amerikan Gıda ve İlaç Kontrol Merkezi) onayıdır. Bu onaya sahip cihazlardan şu ara dünya kozmetik sektöründe en çok konuşulanı, Buz Lazer – Soprano ICE cihazıdır, dört mevsim uygulamaya imkan verir. Buz Lazer, Soprano ICE cihazıyla istenmeyen tüylerden daha konforlu bir şekilde ve hızlı kurtulmak mümkün.
Özellikle bayanların artık lüks olmaktan çıkıp zorunluluk haline gelen, bikini bölgesinde acısız lazer epilasyon yaptırabilmek Buz Lazer – Soprano ICE cihazıyla mümkün, 2014 yılının Aralık ayında 72 ülke ile aynı anda lansmanı yapılan Buz Lazer – Soprano ICE ülkemizde 55 klinikte hizmet veriyor ve bu sayı hızla artıyor.

Buz Lazer – Soprano ICE teknolojisiyle cilde sıcak taş masajı yapılıyormuş hissiyle beraber hızlı ve konforlu seanslar gerçekleştirilir. Yıllardır sadece kış aylarında ve  açık tenlilere uygulanabilen epilasyon, bu teknoloji ile tüm mevsimlerde açık, esmer ve bronz tenlilere de uygulanabilir.

Genital bölge, vücudun en hassas bölgelerindendir ve lazer epilasyon uygulamalarında çok acı hissedilir. Buz Lazer – Soprano ICE teknolojisi ile bu bölgede, minimum acı hissedilir-hissedilmez. Cihazın safir ve buz başlığı bu hassas bölgede, uygulama esnasında cildi donduracak derecede soğutur bunu yaparken cilt altına lazer ışınlarını gönderir ve istenmeyen kılların köklerini tahrip eder, işte bu konfor, üretici Alma Lasers tarafından icat edilmiş ve patenti de alınmıştır.